Rejsy firmowe

Chcesz zaprosić swoich kontrahentów na zupełnie wyjątkowy event?
A może szukasz sposobu na zmotywowanie swojego zespołu sprzedażowego?
Albo po prostu zależy Ci, aby zapewnić swoim pracownikom wspaniały wypoczynek, w podziękowaniu za wyniki w pracy, przy jednoczesnym budowaniu pozytywnych więzi w zespole?

W każdym z tych przypadków, rejs firmowy będzie idealną propozycją! Rejs żeglarski to wspaniała okazja do integracji grupy, rozwinięcia umiejętności pracy w zespole. Wspólne żeglowanie jest jednym z najlepszych sposobów na integrację zespołu . Pozwala budować trwałe relacje interpersonalne oparte na autentycznych emocjach. Podczas rejsów żeglarskich wszyscy stanowimy jedną załogę, co w naturalny sposób wymusza, i przy okazji testuje organizację i pracę grupy. Nagrodą jest natomiast niesamowita satysfakcja i niezapomniane wrażenia…

Rejsy są dostosowane do indywidualnych wymagań i oczekiwań Klientów. Spektrum jest bardzo szerokie – od spokojnego i sielankowego relaksu aż do gorączki regatowych zmagań, a wszystko to na dowolnie wybranym przez Ciebie akwenie i jachcie lub jachtach . Dzięki naszym doświadczeniom wynikającym z wielu lat organizacji imprez integracyjnych dla firm, połączonych pasją żeglarską i wiedzą biznesową, możemy zaproponować Państwu kompleksową usługę uszytą na miarę potrzeb i możliwości.

Poniżej przedstawiamy trzy najpopularniejsze typy rejsów firmowych

Rejs dla pracowników – TEAM BUILDING

 

Od dawna wiadomo, że najtrwalsze i najsilniejsze więzi budowane są na intensywnych emocjach. W odróżnieniu od innych imprez mających na celu konsolidację zespołu, my nie musimy tworzyć skomplikowanych działań mających wywołać emocje . Morze dostarcza nam ich samo. I to w najczystszej, naturalnej postaci.

Twój zespół przejdzie tygodniową, intensywną szkołę charakteru i dyscypliny – a pomimo to świetnie wypocznie i naładuje baterie do wydajnej pracy! Jak na prawdziwym rejsie żeglarskim, każdy załogant będzie miał swoje obowiązki, które będą wymagały organizacji, obowiązkowości i współpracy w grupie .

Uczestnicy będą współdziałać i pomagać sobie nawzajem. Przebywanie na morzu pozwala na spojrzenie na dotychczasowe wyzwania z innej perspektywy – z dystansem.

Rejs zagwarantuje pozytywne nastawienie do życia i zmotywuje do pracy. Przy tym jest o wiele bezpieczniejszy niż większość team building’owych aktywności.

Rejs dla kontrahentów

Tu liczy się przede wszystkim wygoda. To świetny sposób, aby powiedzieć ‘Dziękuję’ w świecie biznesu, który na co dzień pędzi i nie ma czasu by spowolnić.

Twoi goście wypoczną, zaznają relaksu, doświadczą czegoś nowego, być może nawet pokochają żagle. Dni będą wypełnione żeglugą w interwałach przystępnych także dla osób, które wcześniej nie żeglowały. Popołudnia i wieczory miną na spacerach w miastach portowych o przepięknych starówkach, kąpielach w malowniczych i ustronnych zatokach, spokojnych posiłkach w wybornych restauracjach.

Brak presji czasu, słońce, ciepła woda i luksusowe jachty przysporzą energii i przyczynią się do poprawy relacji, i zwiększenia lojalności.

Szkolenia pod żaglami

A może chcesz, aby uczestnicy rejsu nauczyli się czegoś więcej niż podstaw żeglarstwa? Być może zależy Ci na zwiększeniu ich umiejętności interpersonalnych, albo wiedzy fachowej? Odpowiedzią są szkolenia pod żaglami. Współpracujemy z firmami organizującymi szkolenia w różnych dziedzinach – szkolenia managerskie, coaching, szkolenia z dziedziny szeroko pojętych finansów i księgowości, szkolenia medyczne.

To świetny sposób na kształcenie kadry, poszerzanie wiedzy swoich najlepszych klientów, czy zapoznanie ich z nową ofertą . Pogodzimy potrzebę zorganizowania właściwych warunków do szkolenia, jak i zapewnienia jak najlepszych wrażeń z rejsu.

Uczestnicy nie tylko nabędą wiedzę, ale także przeżyją wspaniałą przygodę!