O nas

Power Charter - Moc wrażeń. Potęga możliwości.

Power Charter to mocna oferta kierowana przez żeglarzy do żeglarzy!

Żeglarstwo to moc dobrych wrażeń, a naszym celem jest zapewnienie wam czarteru jachtu na najwyższym poziomie!

W naszej ofercie nie ma miejsca na drobny druk i niedomówienia. Jasność komunikacji, rzetelność, staranność w wykonywaniu usług oraz pasja to cechy naszego działania.

Zapraszamy was do skorzystania z naszej oferty, która umożliwi wam zaplanowanie wymarzonego rejsu w jednej z ponad 650 dostępnych lokalizacji!

Moc wrażeń. Potęga możliwości.

Michał Klawinski

Michał Klawinski

członek zarządu / board member

Instruktor żeglarstwa z ponad 15 letnim doświadczeniem. Absolwent Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest także autorem Atlasu Żeglarskiego – podręcznika dla żeglarzy śródlądowych.

Żeglarstwem jest „obciążony genetycznie”. Michał to człowiek „turystycznego renesansu”, który nigdy nie wzgardzi pomysłami na ciekawe i niebanalne aktywności. Poza żeglarskim DNA nosi też w sobie żeglarskiego bakcyla, który szybko rozprzestrzenia się w jego otoczeniu.

Daniel Pawlak

Daniel Pawlak

członek zarządu / board member

Skutecznie zarażony pasją do żagli przez Michała. Jako absolwent Wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz The Winchester University zajmuje się finansami i zarządzaniem.

Gdy tylko czas i okoliczności pozwalają, rzuca wszystko by ruszyć w morze i znaleźć tam pozytywne emocje, wytchnienie i ogrom przestrzeni.

Miłośnik podróży, nie tylko pod żaglami, ale także długich pieszych wędrówek w odludne miejsca.

Błażej Drgas

Błażej Drgas

członek zarządu / board member

Żeglarz z gatunku zimnolubnych, zakochany w krainach koła podbiegunowego, który nie wzgardzi także Adriatykiem.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Politechniki Wrocławskiej, policzy i wyceni wszystko,
o ile jest jakiś arkusz kalkulacyjny pod ręką.

W wolnym czasie muzyk – basista oraz zapalony szkutnik – z heblem i szlifierką w dłoni, w oparach żywicy realizuje marzenie o budowie własnego jachtu.