Polityka prywatności

Jesteśmy bardzo wyczuleni na prawidłowe posługiwanie się danymi osobowymi, które nam powierzacie w toku współpracy z Power Charter. Zdajemy sobie sprawę, jak  istotnym i drażliwym  tematem  w dzisiejszym świecie jest przetwarzanie  danych osobowych.

Dlatego gdziekolwiek pojawiają się wasze dane osobiste dokładamy najwyższej staranności, aby przetwarzać je i przechowywać w sposób bezpieczny. Wasze dane przetwarzamy w minimalnym zakresie wymaganym przez faktyczne wykonanie naszych zobowiązań w toku realizacji umowy.

Ponadto Power Charter nigdy nie przekaże waszych danych osobowych do podmiotów trzecich. Jedynym wyjątkiem od tej zasady jest przekazywanie danych do armatorów, co jest niezbędne w toku realizacji umowy czarteru.

Pracując z nami możecie być pewni, że wasze dane nie zostaną przekazane w niepowołane ręce.

 

Nasza polityka prywatności jest bardzo prosta:

– nie przetwarzamy waszych danych osobowych w celach innych niż realizacja umowy,

– nie udostępniamy oraz NIGDY nie udostępnimy waszych danych osobom trzecim,

– dokładamy najwyższej staranności w celu zapewnienia bezpieczeństwa Waszych danych, które musimy przechowywać w celach realizacji umowy. Wszelkie dane dotyczące realizacji umów są szyfrowane przy użyciu algorytmu AES-Twofish (podwójne szyfrowanie przy użyciu kluczy 256cio bitowych),

– nie przetwarzamy Waszych danych w celach marketingowych, chyba że dobrowolnie zapiszecie się do naszego newsletter’a, do czego serdecznie zapraszamy.